Co to jest konto oszczędnościowe? Wady i zalety

0

Zastanawiasz się, czy otworzyć konto oszczędnościowe? Jeśli masz wątpliwości, poznaj najpierw jego wady oraz zalety. Poniżej omawiamy najważniejsze z nich, aby ułatwić Ci podjęcie decyzji.

Bezpieczny obieg dokumentów, czyli korzyści płynące z posiadania e-podpisu

0

Coraz więcej spraw można załatwić on-line, nie wychodząc z domu. Umożliwia to m.in. zastosowanie kwalifikowanego podpisu elektronicznego. Dokumenty nim opatrzone są równoważne pod względem skutków prawnych tym podpisanym własnoręcznie. Dzięki temu podpis elektroniczny można zastosować w wielu obszarach – przede wszystkim w biznesie i administracji, usprawniając równocześnie pracę firm oraz urzędów.

SEO, czyli pozycjonowanie w małej firmie

0

Poszukiwanie klientów w internecie jest ciężką pracą. Konkurencja jest duża w wielu różnych dziedzinach. Jeżeli więc masz stronę internetową, lecz nie jest ona widoczna na górze wyników wyszukiwania, to może się okazać, że nie jest ona dobrze wypozycjonowana.

Kogo to numer telefonu?

0

Korzystanie z wyszukiwarek obcych numerów jest niezwykle proste. Poradzi sobie z nim każdy kto umie serfować po Internecie. A dzięki skorzystaniu z bazy obcych numerów można uzyskać naprawdę wiele wartościowych korzyści. Przekonaj się sam co możesz zyskać dzięki sprawdzeniu numeru w internetowej bazie telefonicznej. Skorzystanie z takiego zestawienia informacji o numerach to szansa dla ciebie na pokonanie problemu związanego z obcymi numerami. Zatem nie myśl już nad tym więcej tylko odwiedź stronę worldphonelookup.com

Podatek VAT – jak go księgować?

0

Podatek VAT, czyli podatek od towarów i usług jest nakładany przy odpłatnej dostawie towarów i świadczeniu usług w kraju, przy ekspercie i imporcie towarów, a także przy wewnątrzwspólnotowej dostawie towarów, imporcie usług i przy wewnątrzwspólnotowym nabyciu towarów za wynagrodzeniem na terenie kraju. Jak należy go księgować?

Czy automatyczny handel konwersacyjny jest przyszłością e-commerce?

0

Automatyczna obsługa klienta? To rozwiązanie nikogo chyba nie dziwi. Zarówno rynkowi potentaci jak i nowi gracze pracują nad wdrażaniem zautomatyzowanych procesów obsługowych. Ale czy rozwiązania te można przenieść do działów sprzedaży? I czy może to skutkować zwiększaniem przychodów?

Kto do mnie dzwonił

0

Wiele osób na co dzień korzystających z internetu używa internetowych wyszukiwarek ze względu na to, że są one łatwo dostępne i szybkie w obsłudze. Jest to ponadto efektywne rozwiązanie, dlatego ma wielu zwolenników. Coraz większa liczba użytkowników korzysta bowiem z wyszukiwarek, ponieważ jest to bardzo dogodne rozwiązanie. Otóż, w sytuacji gdy przykładowo jesteś na etapie poszukiwania pracy, a wielu potencjalnych pracodawców dzwoni do Ciebie. Żeby móc spokojnie przygotować się do rozmowy, sprawdź numer osoby, która dzwoniła w wyszukiwarce. Jest to naprawdę proste. Po prostu wpisujesz numer, razem z prefiksem kierunkowym do okna w wyszukiwarce i już. Wyniki powinny pokazać się na Twoim ekranie. Zawierają one zwykle imię i nazwisko osoby, która do Ciebie dzwoniła albo nazwę firmy, jeśli to był jej pracownik. Dzięki temu system zawiera wiele naprawdę istotnych informacji, a wiele osób z tej wiedzy korzysta.

Jak napisać dobry brief?

0

Brief to jeden z tych dokumentów, który źle przygotowany może spowodować, że współpraca na linii zleceniodawca – zleceniobiorca nie będzie układać się najlepiej. Jedną z podstawowych rzeczy, np. przy wyborze agencji digital, jest to, że przedstawia ona ofertę dopasowaną do naszych oczekiwań, które zawarte są właśnie w briefie. Jak więc go skonstruować aby obydwie strony się dobrze zrozumiały i razem osiągnęły najlepsze wyniki dla danej reklamy, kampanii czy innych działań?

Pobieranie muzyki i filmów z Youtube

0

Każdy z nas lubi mieć blisko siebie, to wszystko, co ceni sobie najbardziej. Tak jest chociażby w przypadku piosenek naszych ulubionych wykonawców, czy też filmów, w których grają aktorzy, których najbardziej sobie cenimy. Najlepiej jest, kiedy takie pliki mamy zapisane w pamięci naszego telefonu. Dzięki temu możemy korzystać z nich w wybranej przez siebie porze i w dowolnym miejscu. Nawet wtedy, kiedy nie mamy dostępu do Internetu. Wystarczy wtedy kilka kliknięć i już odpływamy w inną rzeczywistość.

Sposoby na zwiększanie ruchu na stronie internetowej

0

Każdy właściciel strony internetowej tworzy ją po to, by skupić wokół siebie jak największą ilość odbiorców. Zdaje sobie bowiem sprawę z tego, że są oni jego potencjalnymi klientami. Przedstawiamy skuteczne sposoby na generowanie ruchu na stronach www.

ZOBACZ TEŻ