Lodówka – królowa rodzinnej kuchni

0
1621

Lodówka to jedyne urządzenia AGD, które pracuje non-stop, dlatego musi być niezawodna, wydajna, a przy tym energooszczędna. Jest to w końcu niemały wydatek i inwestycja na wiele lat. Na co zwrócić uwagę szukając rodzinnej lodówki do kuchni?

O tym, że lodówka jest niezbędnym wyposażeniem w domu nie trzeba pisać. Współcześnie posiadanie lodówki jest dla nas czymś oczywistym, tak jak łazienka w domu czy pralka automatyczna, ale jeszcze kilkadziesiąt lat temu lodówka była prawdziwą innowacją! Szybko jednak trafiła pod strzechy, kiedy tylko ludzie uświadomili sobie jej przydatność. Lodówkowej rewolucji nie dało się już zatrzymać.

Lodówka rodzinna to setki możliwości do wyboru

Obecnie na polskim rynku są setki lodówek wiodących producentów. Jak wybrać najlepszy dla nas sprzęt mając do wyboru tak wiele modeli? To prostsze niż się wydaje, wystarczy tylko stworzyć listę swoich oczekiwań oraz poszukać czegoś w granicach naszego budżetu mając na uwadze fakt, że czasami lepiej dopłacić kilkaset złotych na lodówkę wyższej klasy, która lepiej będzie służyć naszej rodzinie. Warto sprawdzić np. ofertę lodówek Liebherr: http://liebherr.aged.com.pl/liebherr/lodowki/.

Na pewno analizując specyfikację danej lodówki należy wziąć pod uwagę jej pojemność, klasę energetyczną oraz obecność funkcjonalnych rozwiązań. Lodówki wyposażone w innowacyjne rozwiązania znacznie ułatwiają życie. Istotne jest także wykonanie lodówki oraz przygotowane dla niej miejsce w kuchni. Czy ma to być lodówka do zabudowy czy może lodówka wolnostojąca? A może marzy ci się lodówka dwudrzwiowa side by side z ogromną komorą chłodzenia i mrożenia? Katalog produktów oferowanych przez producentów jest naprawdę bogaty i różnorodny, wiec każdy może znaleźć coś dla siebie.

Dlaczego nowoczesne technologie w lodówkach są ważne?

Warto wyjaśnić nieco kwestię innowacyjności chłodziarko-zamrażarek. W XXI wieku istnieją sprzęty, które mają nowoczesne dodatki usprawniające funkcjonowanie lodówki. Królowa kuchni, jak ją nazwaliśmy w tytule, może mieć np. specjalne szuflady do przechowywania produktów typu mięso, ryby, owoce i warzywa. Specjalny system chłodzenia pozwala dłużej zachować ich świeżość, a my unikniemy marnowania jedzenia. Ponadto istotny jest także system bezszronowy (NoFrost), oświetlenie wnętrz lodówki, mechanizm otwierania i zamykania i inne funkcje.

Na przykład chłodziarko-zamrażarki Liebherr wyposażone zostały we wspomniane rozwiązania, a ponadto posiadają np. oddzielnie regulowane obiegi chłodnicze Duo Cooling, mechanizm cichego domykania drzwi Soft System, łatwo wysuwające się szuflady z teleskopowymi prowadnicami Soft Telescopic oraz Telescopic Rails czy nowoczesne oświetlenie LED.

Innowacyjne lodówki do domu

W ofercie Liebherr można znaleźć wiele fantastycznych modeli lodówek rodzinnych. Warto wiedzieć, że Liebherr http://liebherr.aged.com.pl/ jest wiodącym producentem chłodziarek i zamrażarek do zastosowań domowych. Chłodziarki, lodówki, chłodziarko-zamrażarki tej marki są coraz popularniejsze w Polsce, dzięki czemu są łatwo dostępne w wielu miastach i sklepach internetowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here