Uwielbiamy najnowsze sprzęty i gadżety, co chętnie wykorzystują ich producenci. Nieustannie ulepszają swoje produkty, czyniąc je jeszcze atrakcyjniejszymi. Wśród najczęściej kupowanych znajduje się telewizor z Internetem, laptop, smartfon, tablet oraz smartwatch. Poniżej krótka charakterystyka wielkiej czwórki. Zachęcamy do lektury.

Smartfon, tablet, telewizor z Internetem, smartwatch oraz laptop to najczęściej kupowane urządzenia. Nie zawsze możemy sobie pozwolić na zakup wszystkich, ale warto wiedzieć, co potrafią. Co ważne, jedno urządzenie nie zastąpi innego w pełni, mimo że niektóre możliwości mają zbieżne. Dla przykładu – ekran laptopa nie zastąpi jednak telewizora Smart TV 4K.

Telewizory z zakrzywionym ekranem 4K

Telewizor z Internetem to jeden z podstawowych „mebli” w każdym mieszkaniu. Mimo że nowoczesne technologie wciąż idą do przodu, od lat nie wyobrażamy sobie życia bez tego sprzętu. Smart TV 4K to obecnie najpopularniejszy wybór, ale warto zwrócić uwagę na różne modele i wybrać odpowiedni zarówno do naszych możliwości finansowych, jak i potrzeb.

Smartfony

Zakrzywiony ekran 4K to coś, czego nie znajdziemy w telefonie. Mimo to smartfony są jednym z liderów naszego zestawienia TOP 5. Dzięki kompaktowym rozmiarom bez problemu schowamy w kieszeni lub torebce. Oferują szereg funkcji podstawowych – np. prowadzenie rozmów i wysyłanie SMS-ów, ale też wiele innych możliwości. Smartfonem zrobimy zdjęcia dobrej jakości, sprawdzimy na nim pocztę e-mail, skorzystamy z Internetu, komunikatora, nawigacji, zrobimy zakupy czy zamówimy jedzenie lub UBER-a itd.

Tablety

Największą zaletą tabletów jest duży ekran, mimo że nie będzie to zakrzywiony ekran 4K, na którym wygodnie i wyraźnie można przeglądać np. serwisy informacyjne, pocztę, pocztę, dokumenty, e-booki, notatki itp. Co prawda można je wyświetlić także na smartfonie, ale tablet jest do tego znacznie wygodniejszy.

Sprawdzi się w podróży, gdyż jest bardzo poręczny. Umożliwia dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możemy na nim pracować np. w pociągu czy na urlopie. Co więcej, przyda się na konferencjach i spotkaniach biznesowych – można wyświetlić ofertę, wysłać e-mail, od razu przesłać pliki czy prezentację itd. Posłuży też jako narzędzie dostarczające rozrywki, chociaż Smart TV 4K dostarczy nam więcej wrażeń.

Laptopy

Laptopy, czyli przenośne komputery, zrobiły na świecie furorę – ma je chyba każdy z nas. Są zdecydowanie jednym z najpopularniejszych urządzeń elektronicznych. Zapewniają wygodną pracę z dowolnego miejsca, a także dostarczą rozrywki. Są co prawda większe niż smartfon i tablet, ale za to dają nam więcej możliwości. Lepszą jakość obrazu i dźwięku zapewni telewizor Smart TV 4K, ale nowoczesny notebook to idealne narzędzie zarówno do pracy, jak i relaksu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here