Innowacyjny telefon Huawei P20 lite to absolutna czołówka rynkowa pod względem posiadanych multimediów. Smartfon bardzo szybko zyskał popularność m.in. dzięki możliwości zastosowania efektu Bokeh w wykonywanych zdjęciach. Na czym polega multimedialny fenomen tego urządzenia?

Huawei – multimedialna rewolucja prosto z Azji

Azjatyckie koncerny od dawna zajmują się produkcją elektroniki wszelkiego rodzaju, choć przez wiele lat urządzenia tego typu cieszyły się w Europie wątpliwą reputacją. I o ile faktycznie mogły poszczycić się niską ceną zakupu i pod tym względem stanowiły znakomitą konkurencję dla zachodnich marek, o tyle funkcjonalność czy trwałość należały zdecydowanie do ich słabszych stron. Podobnie zresztą wyglądała przez pewien czas sytuacja smartfonów marki Samsung.

Dziś w branży komórkowej firmy azjatyckie należą do ścisłej grupy liderów. Jednym z przedstawicieli jest marka Huawei, która w ciągu zaledwie trzech dekad istnienia zasłynęła z produkowania wysokiej klasy telefonów komórkowych. Jednym z flagowców marki jest P20 lite. Aparat, procesor i pozostałe podzespoły urządzenia stoją na najwyższym poziomie i z całą pewnością to jedna z najbardziej multimedialnych komórek na rynku.

Huawei P20 lite – aparat nowej generacji

W telefonie od Huawei wykorzystano elementy najwyższej jakości, które w pełni czerpią z najnowocześniejszych technologii na rynku. Dlatego też aparat w P20 lite jest pod wieloma względami innowacyjny i gwarantuje zupełnie nową jakość robienia zdjęć i zapisu materiałów wideo.

Podstawowy aparat urządzenia posiada matrycę o rozdzielczości 16 Mpix oraz dodatkowy obiektyw o rozdzielczości 2 Mpix, co pozwoliło na zastosowanie w tym modelu wyjątkowego efektu Bokeh. Pozwala on na rozmycie tła przy jednoczesnym zachowaniu znakomitej ostrości na pierwszym planie. Dzięki temu z P20 lite poczujesz się niczym prawdziwy artysta czy zawodowy fotograf i z każdego zdjęcia możesz uczynić dzieło, którego pozazdroszczą ci bliscy i znajomi.

Efekt Bokeh to jednak nie wszystko w P20 lite. Aparat posiada liczne funkcje dodatkowe oraz wysokiej klasy lampę błyskową, dzięki czemu świetnie radzi sobie nawet w warunkach słabego oświetlenia. Wykorzystaj możliwości obiektywu w telefonie od Huawei i zrób malownicze zdjęcia podczas wschodu i zachodu słońca lub w czasie wieczornego spotkania ze znajomymi.

Aparat w telefonie to nie tylko zdjęcia, lecz również filmy. Obiektyw w P20 lite pozwala oczywiście na rejestrację wideo w jakości HD, co sprawia, że zapisane materiały są bardziej wyraziste niż fotografie. Na filmie uwiecznisz emocje, ruch i dźwięk, dzięki czemu podczas oglądania wideo z odległego wyjazdu wspaniałe wspomnienia wrócą ze zdwojoną siłą.

Znakomita jakość dźwięku dla koneserów

Multimedia w Huawei P20 lite to też wyjątkowa jakość dźwięku. Z pewnością docenią to wszyscy melomani oraz koneserzy dobrej muzyki, gdyż słuchając swoich ulubionych utworów, mogą oni poczuć się niczym na prywatnym koncercie. Redukcja szumów oraz czystość dźwięku dają o sobie znać także podczas rozmów telefonicznych czy oglądania filmów z telefonu.

Huawei P20 lite to telefon absolutnie wyjątkowy i zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Wystarczy kilka kliknięć w wyświetlacz smartfona, aby przekonać się, że urządzenie to w pełni zasługuje na wszystkie pochlebne opinie i recenzje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here