Kamera wifi do domu

Systemy monitoringu są coraz bardziej popularne nie tylko w firmach, lecz także w domach. Właścicielom zależy na prywatności oraz bezpieczeństwie domowników. Nie mniej ważna jest ochrona przed kradzieżą lub informacja o nieprzewidzianej awarii. Zwiększone bezpieczeństwo można osiągnąć montując bezprzewodowy monitoring wifi do domu.

Kamera wifi do domu

Kamery zewnętrzne mają podgląd na żywo, poza tym mogą nagrywać obraz i wywołać alarm bezpośrednio po wykryciu ruchu. Nie są to więc urządzenia zużywające więcej energii, niż jest to potrzebne do skutecznej ochrony mienia. Kamery IP do domu są przystosowane do działania w sieciach komputerowych – stąd ich nazwa. Można je zaliczyć to jednych z bardziej zaawansowanych urządzeń, które potrafią sprostać wysoki wymaganiom. Typowa kamera do monitoringu wifi z Sklep EC System ma też dobry stosunek jakości do ceny, co znacząco wpływa na popularność.

Kamera IP do domu

Megapikselowe kamery IP do domu to sprzęt, który potrafi generować bardzo dobrej jakości materiał wideo. Jeśli są tylko odpowiednio zamontowane i konserwowane, dają możliwość obserwacji sytuacji w domu lub w pobliżu posesji. Wysoka rozdzielczość (dzisiaj często już 4K) pozwala zidentyfikować nie tylko sprawcę ewentualnej kradzieży, lecz na przykład numery rejestracyjne samochodu, który zatrzyma się obok naszego ogrodzenia. To samo oczywiście dotyczy twarzy osoby jaka znajdzie się w niedalekiej odległości od posesji. Możemy być więc informowani o potencjalny problemie wcześniej niż potencjalni sprawcy spróbują przekroczyć próg naszego domu.

Zalety monitoringu wifi w domu

Monitoring wifi do domu ma wiele zalet. Mamy bezprzewodowy dostęp do zarejestrowanego obrazu przez Internet, a obsługa kamery jest szybka i nieskomplikowana. Podgląd obrazu wideo możemy mieć nie tylko w komputerze PC, lecz także w smartfonie lub tablecie i to z dowolnego miejsca na świecie. Bezprzewodowa kamera do monitoringu wifi może być zainstalowana bez wiercenia, bez kabli, ani potrzeby ich maskowania. Nie trzeba kuć ścian, za to mamy możliwość szybciej zmiany lokalizacji kamery oraz rozbudowy systemu od jednej do nawet kilkudziesięciu niezależnych kamer.

Kamery monitoring wifi

Oprogramowanie umożliwia wysyłanie powiadomień na telefon lub mailowych, dzięki czemu mamy zapisaną odrębną historię zdarzeń. Każda kamera do monitoringu wifi ze sklepu EC System charakteryzuje się również tym, że ma dołączoną polskojęzyczną aplikację, mamy też zapewnione bezpłatne aktualizacje i pełne wsparcie techniczne. To wszystko nie wymaga dodatkowych kosztów, nie trzeba wzywać instalatorów, ani opłacać abonamentu firmie ochroniarskiej. Mamy całkowicie swobodny wpływ na to, jak kamery ip do domu będą nam służyć. Te urządzenia mają wytrzymałe obudowy, posiadają też regulację czułości wykrywania ruchu oraz możliwość zapisywania nagrań na kartę SD w pętli. Monitoring jest skuteczny nawet w nocy, bo kamery mają wbudowane diody doświetlające IR, czyli działające na podczerwień.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here