5 produktów reklamowych, w które warto zainwestować

Kasetony LED, banery, tablice i gadżety to tylko kilka produktów reklamowych obecnych w ofercie każdej dobrej agencji. Celem reklamy outdoorowej jest przykuwanie uwagi, dlatego wielu przedsiębiorców nadal chętnie sięga po reklamę na nośniku fizycznym. Jednak profesjonalna agencja reklamowa oferuje nawet kilkaset produktów, a wszystkie prezentują się zachęcająco i kuszą atrakcyjnymi opisami. Skupmy się więc na 5 grupach produktowych, które przyniosą najwięcej korzyści twojej firmie.

Kaseton reklamowy LED

Wykonany z aluminium lub dibondu kaseton reklamowy to jeden z najtańszych, najtrwalszych i najpopularniejszych produktów reklamowych. Wysokiej jakości kaseton jest odporny na działanie czynników zewnętrznych, takich jak deszcz czy promienie UV, a przy tym wyróżnia się prostotą wykonania, dzięki czemu cena produktu nie jest wysoka. Jednostronny kaseton reklamowy można zamontować nad wejściem do lokalu znajdującego się w galerii czy na ulicy handlowej. Z kolei kaseton dwustronny montuje się prostopadle do elewacji, dzięki czemu klienci nadchodzący z obu stron mogą z łatwością zlokalizować naszą firmę.

Produktem, który zasługuje na szczególną uwagę, jest kaseton z podświetleniem LED. Kasetony LED z pełnym podświetleniem lub świecącymi napisami to sposób na zwiększenie widoczności marki również po zmroku. Jednostronne lub dwustronne kasetony LED świetnie sprawdzą się szczególnie w dużych miastach, takich jak Kraków, gdzie kwitnie życie nocne, a wiele lokali pozostaje otwartych do samego rana.

Banery reklamowe

Ta forma reklamy jest dobra dla wszystkich, choć niektóre firmy mogą szczególnie zyskać na zakupie banera. Baner może być elementem reklamy stałej lub mobilnej. W formie stałej banery umieszcza się zazwyczaj na elewacjach, płotach i barierkach, dzięki czemu możemy dotrzeć do klienta znajdującego się nawet wiele kilometrów od naszej siedziby. Z kolei banery mobilne spotyka się często na wszelkiego rodzaju eventach, które są świetną okazją do promocji firmy.

Tablice reklamowe

Obok banerów dużą popularnością cieszą się tablice reklamowe, które bardzo często umieszcza się w pobliżu firmy lub wewnątrz budynku. Tablice przyniosą mnóstwo korzyści firmom, których siedziby znajdują się w trudno dostępnych miejscach – na przykład są przysłonięte roślinnością albo umiejscowione za bramą, zakrętem czy na piętrze budynku. Tablica znajdująca się na zewnątrz pomoże klientowi odnaleźć budynek, a wewnętrzna tablica może zawierać dalsze wskazówki, jak trafić do siedziby firmy.

Reklama mobilna

Jak dotrzeć do klienta w nienachalny sposób i to bez większego trudu? Postaw na reklamę mobilną, czyli folie lub magnesy na auto. Oklejając samochody służbowe, możesz reklamować swoją firmę zarówno w drodze do domu, jak i podczas wakacji na drugim końcu Polski.

Decydując się na taką formę reklamy, warto nawiązać współpracę z profesjonalną firmą specjalizującą się w wykonywaniu reklamy samochodowej. Taką działalnością zajmuje się na przykład agencja reklamowa Optimaprint, która oferuje specjalistyczne folie samochodowe wykonane z materiałów odpornych na trudne warunki atmosferyczne, a także magnesy drukowane na folii magnetycznej, które można łatwo usunąć bez ryzyka uszkodzenia lakieru.

Produkty poligraficzne i gadżety

Jak sprawić, by klienci dobrze kojarzyli naszą markę? Zadbaj o wysokiej jakości produkty poligraficzne, takie jak plakaty, wizytówki oraz ulotki, które zwiększą rozpoznawalność firmy. Kluczem do sukcesu są także gadżety reklamowe, które pełnią funkcję praktyczną, a przy tym stanowią doskonałą formę reklamy. Teczki, kalendarze, kubki, długopisy, smycze czy drobną elektronikę z logo firmy możesz rozdawać podczas wszelkiego rodzaju eventów, dni otwartych czy targów. Praktyczne gadżety reklamowe są zawsze w cenie, a jeśli już padło słowo „cena”, to wcale nie musisz inwestować w drogie produkty. Tylko od ciebie zależy, jakie gadżety trafią do klientów – może to być tani długopis z logo firmy i dopiskiem „Kraków” lub papierowa teczka z wysokiej jakości nadrukiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here