6 powodów, które przekonają Cię do zakupu przenośnego modułu GPS

Współczesna technologia dostarcza nam ogrom nowych, pasjonujących rozwiązań, które mają ułatwić nam codzienne funkcjonowanie. Spośród gąszczu dostępnych opcji trudno czasem zdecydować, które z tych rzeczy stanowią najlepszą inwestycję w danym momencie. Inaczej mówiąc – które są warte swoich pieniędzy i realnie wpłyną na jakość naszego życia. Jedynym z bardziej wszechstronnych i przydatnych narzędzi, które warto mieć w posiadaniu, jest mały moduł GPS – o sześciu powodach, dla których powinieneś go kupić przeczytasz w niniejszym wpisie.

  1. Wystarczy jeden moduł

Monitoring GPS przydaje się w wielu aspektach życia, warto więc postawić na uniwersalność, abyśmy mogli jak najczęściej korzystać z zakupionego lokalizatora. Dobrym wyborem będzie kupno małego i wytrzymałego modułu z krótkim czasem odświeżania pozycji. Takim urządzeniem jest np. IKOL SPOT, który dzięki odpowiedniemu etui i futerałowi może zostać przymocowany do paska, plecaka, uprzęży psa oraz każdej powierzchni metalowej. Wyposażony jest on dodatkowo w przycisk SOS, który rozsyła wiadomości alarmowe do zdefiniowanych osób. Moduł ten można namierzać i obsługiwać poprzez dedykowaną aplikację mobilną. Takie urządzenie może z powodzeniem wytrzymać tydzień bez ładowania i funkcjonować nawet w trudnych warunkach pogodowych – jest wodoodporny i działa w temperaturach od -20 °C do +50 °C.

Monitoring GPS

  1. Lokalizuj, aby być w ciągłym kontakcie z bliskimi

Mały lokalizator GPS powinien być przekazany lub wypożyczony każdemu, kogo bezpieczeństwo stanowi dla nas priorytet. Moduł umieszczony w torbie starszej osoby lub w plecaku dziecka znacząco redukuje stres związany z brakiem wzajemnego kontaktu. W aplikacji mobilnej możemy błyskawicznie sprawdzić, gdzie jest dana osoba, gdzie zmierza, z jaką prędkością oraz – czy nie potrzebuje naszej pomocy.

  1. Zadbaj o swojego zwierzaka

Pupil oddalony od właściciela może stanowić zagrożenie dla siebie i innych. Dzięki małemu modułowi GPS możliwe jest błyskawiczne lokalizowanie Twojego psa, kota lub innego zwierzęcia. Co więcej, lokalizator GPS umożliwia sprawdzenie, jaki dystans i trasę pokonał, a także jaką najwyższą prędkość udało mu się uzyskać.

  1. Ochroń swój bagaż

Podczas przygotowań do podróży samolotem lub autokarem warto zadbać o lokalizowanie bagażu. Wystarczy wrzucić do niego moduł GPS, aby oszczędzić sobie stres związany z odprawą lub ewentualnym pomyleniem walizki. Moduł możemy też zostawić w plecaku lub kurtce, jeśli martwimy się, że ktoś na imprezie lub w restauracji zabierze nam je z wieszaka.

  1. Śledź dowolny pojazd

Lokalizator IKOL SPOT dzięki specjalnemu futerałowi z magnesami może zostać przytwierdzony np. do podwozia pojazdu. Daje to możliwość sprawdzania bieżącej pozycji i śledzenia tras samochodów, motocykli, quadów, dronów i wielu innych maszyn. Możliwe jest także ustawianie spersonalizowanych alertów dot. ruchu i przekraczania granic obszaru. Co ważne, futerał jest odporny nawet na silne wstrząsy i wysokie prędkości.

  1. Kompan każdej podróży

Dzięki modułowi GPS możliwe jest sprawdzenie dokładnych danych o odbytych i aktualnych wyprawach rowerowych, pieszych, kajakowych, motocyklowych czy samochodowych. Dzięki zbieranym informacjom dowiesz się, na jakiej wysokości się znajdujesz, jaką trasę pokonałeś oraz czy istnieje inna, atrakcyjna droga warta sprawdzenia.

Zainwestuj i przestań się martwić

Zalety przenośnych lokalizatorów można sprowadzić jednej, kluczowej korzyści – ograniczenia stresu jego użytkownikom. Troszczenie się o swoich bliskich, zwierzęta czy rzeczy materialne potrafi być przytłaczające i nieskuteczne, gdy jesteśmy od nich z dala, a nasze pozostałe obowiązki wymagają od nas nieustannego skupienia. Aby poradzić sobie z odpowiedzialnością, jaka często na nas spoczywa, warto rozważyć zakup nowoczesnej technologii, która będzie asystować nam w codziennych wyzwaniach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here