Cztery kroki do zaprojektowania niepowtarzalnego etui do telefonu

Telefon ubrany w ciekawie ozdobiony pokrowiec staje się urządzeniem na swój sposób unikalnym, dobrze dopasowanym do indywidualnych preferencji użytkownika. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twój telefon w znaczący sposób odróżni się od innych urządzeń tej samej serii, zaprojektuj etui od podstaw, wykorzystując do tego celu proste w obsłudze narzędzia udostępniane przez firmy sprzedające pokrowce. Jak to zrobić?

Od czego zacząć?

Pierwszym krokiem po wyborze firmy oferującej usługę projektowania etui do telefonów, jest wybór modelu urządzenia, dla którego chcemy je przygotować. Zwykle do dyspozycji mamy długą listę urządzeń różnych marek. Wskazujemy interesującą nas markę, a następnie wybieramy model telefonu. Kolejnym krokiem jest wybór szablonu, który posłuży nam jako rodzaj ramki do umieszczenia na powierzchni etui wybranych przez nas grafik lub fotografii. Krok trzeci to samodzielny wybór zdjęć. Możemy sięgnąć po gotowe grafiki i zdjęcia zwykle zgromadzone w rozbudowanym katalogu składającym się z kilku działów tematycznych. Jeśli jednak zależy Ci na głębszej personalizacji, zaprojektuj etui z prywatnych fotografii. Wybrane zdjęcia zostaną automatycznie wyskalowane, dzięki czemu nie stracą na ostrości. Czwarty, ostatni krok to uzupełnienie całości projektu krótkim tekstem. Jeśli nie chcesz umieszczać na etui dodatkowego napisu, oczywiście możesz to pominąć. Następnie wystarczy zatwierdzić projekt i poczekać na dostawę gotowego pokrowca.

Korzyści z samodzielnego projektowania pokrowców

Największą zaletą tego typu rozwiązania jest możliwość przygotowania w pełni spersonalizowanego, niepowtarzalnego case idealnie dopasowanego do osobistych preferencji i potrzeb użytkownika. Atutem etui zaprojektowanych od podstaw jest ich atrakcyjny wygląd, oferowany przez nie wysoki poziom ochrony telefonu oraz przystępna cena. Sylikonowe pokrowce pokryte kolorowym nadrukiem są bardzo tanie i stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych, jednokolorowych pokrowców innych typów. Jeśli szukasz pomysłu na prezent dla bliskiej osoby, zaprojektuj etui z pomocą prywatnych fotografii. Taki pamiątkowy pokrowiec będzie nie tylko ciekawą dekoracją, ale i skutecznym zabezpieczeniem smartfona przed ryzykiem szybkiego porysowania jego obudowy.

Własnoręczne zaprojektowanie etui do telefonu jest naprawdę proste. Wystarczy znaleźć firmę, która dysponuje intuicyjnym, internetowym kreatorem pokrowców, wskazać model telefonu, dla którego chcemy przygotować etui, wybrać kilka zdjęć, które pozwolą ozdobić powierzchnię pokrowca, ewentualnie przygotować okolicznościowy napis i gotowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here