Czy warto kupić obserwujących na Instagramie

Kupowanie lajków i followersów na Instagramie wciąż pozostaje kwestią sporną, ponieważ w mniemaniu samych twórców takie metody zakrawają na pewnego rodzaju oszustwo, które karane jest tymczasową blokadą. Nie da się jednak ukryć, że wiele osób wciąż decyduje się na taki krok w celu szybkiego i bezproblemowego zdobycia zainteresowania na swoim profilu.

Gdyby chodziło wyłącznie o zainteresowanie i ilość lajków, to prawdopodobnie moglibyśmy mówić o uzależnieniu użytkowników od tego rodzaju bodźców. Rzecz jednak w tym, że im więcej followersów, tym większa szansa na to, że znane marki zechcą nawiązać z nami współpracę. A w tym momencie wkraczamy już w strefę finansów, która w przypadku Instagrama ma niebagatelne znaczenie.

Zalety kupowania followersów na Instagramie

Niezaprzeczalnym plusem takiej inwestycji jest fakt, że proces, nad którym sami musielibyśmy pracować miesiącami, odbywa się w mgnieniu oka za niewielką opłatą. To ogromne udogodnienie dla osób, które prowadzą własną firmę i nie mogą pozwolić sobie na to, aby poświęcać sporą część dnia na aktywność w serwisie.

Zwrócenie się o pomoc do firmy to powszechnie stosowana metoda na zdobycie sporego zainteresowania, które przekłada się naturalnie na zarobki firmy. Wielu przedsiębiorców traktujących Instagrama jako platformę promocyjną regularnie kupuje followersów i wykupuje posty sponsorowane, by docierać do jak największej ilości osób.

Gdzie kupić followersów na Instagramie?

Najpopularniejszymi firmami oferującymi takie usługi są polskielajki.pl, tanielajki.pl oraz kuplike.pl.

Polskielajki.pl to polska firma, która podchodzi do każdego zlecenia w sposób niezwykle profesjonalny, zdając sobie sprawę z tego, że zadowolenie klienta jest kluczową sprawą. Już za niespełna 10zł można spodziewać się około setki dodatkowych obserwujących. Co więcej, nie są to znikający followersi, czyli fałszywe konta, które będą znikały po upływie okresu gwarancyjnego. Strona ta oferuje również gwarancję premium, a pierwsze oznaki wzmożonego zainteresowania naszym profilem zaobserwujemy już niespełna po godzinie.

Podobną ofertę znajdziemy na stronie firmy tanielajki.pl, która cenowo jest idealna na każdą kieszeń. Strona ta cieszy się nieskazitelną opinią użytkowników, którzy regularnie powracają i korzystają z usług profesjonalistów.

Kuplike.pl to strona, która niedawno przeszła totalną modernizację i możemy teraz podziwiać nowy wygląd strony jak i polepszone opisy każdego z produktów.

Jakie są wady kupowania followersów?

Podstawową wadą kupowania lajków na Instagramie jest fakt, że niekoniecznie muszą one wiązać się ze wzrostem autentycznego zainteresowania naszym kontem i treściami, które zamieszczamy.

Najtańsze firmy oferujące wzrost followersów oferują faktycznie tylko wzrost obserwujących, ale nie zapewni lajków pod postami czy istotnych w tej materii komentarzy. Jest to jedynie sposób na rozruszanie machiny pełnej algorytmów, który sprawi, że nasz profil będzie łatwiejszy do namierzenia. Niekoniecznie musi się to wiązać ze znalezieniem nowej bazy klientów czy odbiorców faktycznie zainteresowanych tym, co proponujemy.

Jeżeli zależy nam tylko na cyfrach i usatysfakcjonuje nas ilość nowych obserwujących, to z pewnością taka opcja będzie dla nas odpowiednia. Jeżeli jednak myślimy, że kupując followersów jeszcze raczkująca marka własna lub świeże konto zdobędzie imponującą popularność, to niestety jesteśmy w błędzie. Na tego typu sukcesy trzeba solidnie i sumiennie pracować, oferując użytkownikom wartościowe treści, z którymi będą mogli się identyfikować lub które z jakiegoś powodu będą im bliskie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here