unikalny case na telefon

Każdy z nas jest inny i chce wyrażać siebie, swoją osobowość, w nieco odmienny sposób. By to ułatwić, wiele firm zajmujących się sprzedażą akcesoriów ochronnych do smartfonów świadczy usługę ich indywidualnego projektowania. Użytkownik zamawiający nowy kejs do telefonu może wybrać nie tylko jego typ, rodzaj materiału, z jakiego go wykonano czy jego kolor, ale także zaprojektować indywidualne zdobienie całej jego powierzchni. Jak to zrobić?

Projektowanie etui od podstaw

Jeśli zdecydujesz się na stworzenie własnego, indywidualnego projektu etui na telefon, wystarczy znaleźć firmę, która świadczy tego typu usługi. Większość przedsiębiorstw realizuje takie usługi zdalnie, przez Internet. Trzeba zatem odnaleźć stronę takiej firmy i wejść w odpowiednią zakładkę – projektowanie etui. Następnie wybieramy model telefonu, dla jakiego chcemy przygotować niepowtarzalny pokrowiec i wskazujemy interesującą nas grafikę. Część firm oferujących usługę samodzielnego projektowania pokrowców dysponuje własnym katalogiem gotowych grafik. Oczywiście taką grafikę możemy przygotować samodzielnie lub skorzystać z własnoręcznie wykonanego zdjęcia. Wybrane zdjęcie przycinamy w odpowiadający nam sposób, a program automatycznie skaluje je do wymiarów wybranego przez nas pokrowca.

Etui ze zdjęcia

Ozdobiony własnoręcznie wykonaną fotografią, dopasowany kejs na telefon to przydatny gadżet, który nie tylko zabezpieczy cenny sprzęt przed drobnymi uszkodzeniami, ale także nada mu całkowicie niepowtarzalny charakter. Do ozdobienia etui można wykorzystać dowolnego rodzaju zdjęcie. Dodatkowo można uzupełnić je okolicznościowym napisem lub inną krótką notatką. Takie etui na smartfona będzie czymś unikalnym, co pozwoli odróżnić telefon od tysięcy innych urządzeń tej samej marki czy serii. Do ozdobienia pokrowca można wykorzystać pamiątkową fotografię z wakacji lub zdjęcie bliskiej nam osoby. Programy do projektowania pokrowców zapewniają również możliwość stworzenia mozaiki składającej się z wielu fotografii. W ten prosty sposób można stworzyć etui ozdobione zdjęciami wszystkich bliskich nam osób.

Zaprojektowane od podstaw, niepowtarzalne kejsy na telefon to doskonały sposób, by nadać urządzeniu unikalny wygląd i nietuzinkowy charakter. Co warte podkreślenia, dzięki możliwościom nowoczesnych technologii, stworzenie takiego pokrowca nie zajmuje wiele czasu i nie jest przesadnie drogie. Ceny samodzielnie projektowanych etui nie odbiegają w znaczący sposób od ich tradycyjnych, jednokolorowych wersji. Jeśli chcesz się wyróżnić, bez problemu możesz pozwolić sobie na taki zakup.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here