Shoplo integracje

0
1326

Shoplo to platforma, która umoliwia w bardzo prosty sposób stworzyć, bądź rozwinąć i zmaksymalizować wyniki sprzedaży internetowej. Pozwala na stworzenie indywidualnego i oryginalnego sklepu E-Commerce. Promuje sprzedaż oraz dociera do klientów przez najbardziej znane kanały internetowe, jak np. Allegro, Facebook czy OLX.

Wybierając Shoplo użytkownicy mają możliwość zainstalowania aplikacji, które mają na celu poprawę swojego biznesu oraz zwiększenie zasięgu docierania produktów do klientów. W sprzedaży internetowej Shoplo posiada silny status i cieszy się dużym uznaniem wśród ekspertów branży E-Commerce. Profesjonalizm marki potwierdza również zdobycie wielu nagród oraz statuetek, a liczba klientów rośnie z każdym dniem.

Posiada szeroki wachlarz integracji, z którymi może się połączyć, a są to m.in.:

Pakiet integracyjny Shoplo z Insert Navireo

Pakiet  umożliwia funkcję pobierania zamówień prosto z platformy Shoplo do magazynu Insert Navireo. Dodatkowo pozwala na synchronizację produktów, wraz z ich stanami.. Użytkownik ma możliwość na indywidualną konfigurację, dzięki czemu sam wybiera funkcje, jakie integracja ma spełniać. Dzięki niej klient skraca swój czas pracy, zachowując przy tym właściwe proporcje funkcjonowania sklepu.

Oprócz powyższych funkcji pakiet pozwala na :

  • Przesyłanie produktów z jednego magazynu do drugiego,
  • Aktualizację stanów magazynowych,
  • Przesyłanie zamówień.

Aby pakiet mógł funkcjonować na miarę swoich możliwość należy uzbroić się jeszcze w Plik IQA.

Swoją działalność tą integracją można poszerzać już od 199 zł netto za miesiąc.

Pakiet integracyjny Shoplo z Insert Subiekt GT

Priorytetowe zadanie jakie ma spełniać omawiany pakiet to pobieranie zamówień umieszczonych w Shoplo do systemu Subiekt GT. Synchronizuje również produkty z ich stanami . Pozwala klientowi na zaoszczędzenie czasu, co pozwala na skoncentrowanie się na innych działaniach mogących poprawić funkcjonowanie swojego sklepu. Konfiguruje funkcjonowanie przez proponowane bezpośrednio scenariusze, dzięki czemu użytkownik wybiera funkcje, które pakiet ma spełniać. Synchronizacja magazynów następuje przez oryginalny i unikatowy klucz API.

Integracja umożliwia takie działania, jak:

  • Przesyłanie określonych produktów – dzięki czemu jest możliwy import produktów oraz określenie ich aktywności. Pozwala na edycję i dodawanie opisów do zdjęć produktów.
  • Aktualizacja stanów magazynowych – umożliwia dopasowanie konfigurację działań użytkowania. Aktualizuje i synchronizuje stany magazynowe między Shoplo i Subiekt GT.
  • Przesyłanie zamówień między magazynami – synchronizuje i przekazuje indywidualne (lub wszystkie) zamówienia z Shoplo i Subiekt GT. Przetwarza zamówienia ze wskazanych komend. Dodatkowo tworzy paragony, zamówienia RO i faktury VAT. Dodaje nowych klientów oraz automatycznie łączy ich z istniejącymi już zamówieniami zawartymi w bazie.

Aby pakiet funkcjonował na pełnych obrotach wymagana będzie Wolna Licencja Sfera. Kooperuje z Subiekt GT Desktop.

Cena integracji rozpoczyna się od 199 zł netto.

Pakiet integracyjny Shoplo z Chomarch ERP Optima

Synchronizacja stanów produktów z Comarch ERP Optima do Shoplo E-Commerce to główna zaleta, jaką można cieszyć się po zainstalowaniu tej integracji. Umożliwia na pobieranie wskazanych zamówień między magazynami. Użytkownik w bardzo łatwy sposób może poruszać się miedzy środowiskiem oraz w sklepie internetowym.

Jest kompatybilny z Optima Desktop.

Moduły, jakie są konieczne do pełnej integracji z systemem to :

  • Kasa/bank lub kasa/bank plus,
  • Handel lub handel plus.

Pozwala współpracować z Optima Desktop. Skład pakietu, jaki występuje w tym pakiecie jest taki sam jak w powyższych opisach.

199 zł netto to cena, jaką trzeba zapłacić za miesiąc korzystania z usługi.

Każdy pakiet jest możliwy do przetestowania za darmo na okres 30 dni. 

Więcej znajdziesz tutaj: https://sellintegro.pl/18-shoplo

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here