mFaktura Standard 7

0
1146

Prowadząc własną działalność gospodarczą lub małą firmę, bezustannie jesteśmy zmuszeni do wystawiania faktur, rachunków, paragonów oraz wielu innych dokumentów, nad którymi zapanowanie może okazać się trudnym zadaniem, zwłaszcza jeżeli naszą księgowość prowadzimy sami. Dlatego też prężnie rozwijane jest oprogramowanie komputerowe dedykowane usprawnieniu oraz ułatwieniu procesu wystawiania faktur. Dzisiaj prezentujemy jeden z najlepszych tego rodzaju programów, czyli mFaktura Standard 7.

Prosty nie oznacza ubogi

Software ten jest bardzo prosty w budowie i w obsłudze, jednak mnogością opcji, funkcji oraz obsługiwanych typów dokumentów, mógłby zawstydzić niejeden produkt przeznaczony dla znacznie większych odbiorców. Firma MatSol od ponad 12 lat stale udoskonala swoje dzieło, jednocześnie dbając o jego przejrzystość i przystępność dla klienta. Dlatego też praktycznie zaraz po uruchomieniu, każdy użytkownik jest w stanie bez kłopotów wystawić fakturę, zamówienie lub rachunek.

Każdy mały lub średni przedsiębiorca będzie zadowolony z obsługi fiskalnej, jaką zapewnia mFaktura Standard 7. Przepisy zmieniają się bardzo często, dlatego też dużym plusem tego programu są bezpłatne i częste aktualizacje. Dzięki temu każdy użytkownik może być pewien, iż faktury wystawiane są zgodnie z literą obowiązującego prawa.

Kolejna zaleta to możliwość instalacji na wielu wersjach systemu operacyjnego Windows, począwszy od nadal popularnego XP, poprzez Vista, 7, 8 aż do najnowszej wersji, czyli 10. Warto także zwrócić uwagę na brak ograniczeń pod względem ilości obsługiwanych klientów, oferowanych towarów czy też usług.

Mała firma, duży ruch

Nawet prowadząc małą firmę, z czasem jest trudno pamiętać o wszystkich terminach, zleceniach i innych obowiązkach związanych ze stroną finansową prowadzenia tego rodzaju działalności. Program mFaktura pomaga zapanować nad tym wszystkim dzięki zaimplementowaniu ciekawych opcji takich jak eksport danych do programów księgowych, przygotowywanie raportów czy też opcje zarządzania bazą danych. Dodatkowo istnieje możliwość współpracy z drukarkami fiskalnymi oraz wystawiania dokumentów sprzedaży w dwóch językach: polskim i angielskim.

Dzięki tym, bez wątpienia praktycznym opcjom, produkt ten pozwala na skupienie się na właściwej działalności firmy, a nie na pilnowaniu przepływu faktur, rachunków czy też zamówień. Wieczysta licencja, z jaką sprzedawany jest program mFaktura, sprawia, iż już nigdy więcej nie będzie potrzeby kupowania kolejnej aplikacji do fakturowania.

Sprawdzony sklep z oprogramowaniem

Program, o którym mówimy, jest dostępny zarówno w wersji pudełkowej, jak i elektronicznej, do wyboru przez klienta. Dostępny jest w ofercie polecanego przez wiele osób sklepu z oprogramowaniem Vebo. Pod adresem https://www.vebo.pl/mfaktura-standard można dokonać wyboru wersji najbardziej nas interesującej. Natomiast na stronie https://www.vebo.pl/matsol znajdują się inne produkty firmy MatSol, która specjalizuje się w tworzeniu prostych i przystępnych programów do obsługi faktur oraz różnego rodzaju działalności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here