Prosty i intuicyjny program do fakturowania

0
1386

Wielu przedsiębiorców obawia się przejścia do programu umożliwiającego wystawianie faktury online z uwagi na występowanie potencjalnych trudności z użytkowaniem danego interfejsu. Łatwiej bowiem jest skorzystać z papierowego blankietu, gdzie na spokojnie wypisać możemy wszystkie dane naszego klienta. Natomiast liczyć się należy z faktem, że papierowe faktury to już przeżytek. Jaki program do wystawiania faktur online wybrać, by nie przestraszyć się wielości informacji i nie popełniać w nim podstawowych błędów?

Rynek oferuje wiele rozwiązań. Producenci i informatyce prześcigają się w wymyślaniu i wprowadzaniu innowacji na rynek faktur online. Zwykłemu przedsiębiorcy trudno jest odnaleźć się w gąszczu tak wielu informacji, często też czynnikiem decydującym przy tego typu wyborach są koszty lub rekomendacje znajomych. O ile to drugie jest pewnym wyznacznikiem, to wybór programu do fakturowania online po cenie może w przyszłości wiązać się z ponoszeniem dodatkowych kosztów związanych z błędnie wystawionymi fakturami.

Fakturowanie online z wfirma.pl istnieje na rynku od ponad 15 lat i cieszy się wysoką renomą. Klienci korzystający z oprogramowanie komentują, że rozwiązanie jest bardzo intuicyjne i proste, nawet dla osoby, która nie miała wcześniej styczności z takimi formami cyfryzacji. Nie zgubimy się w nim, a nawet jeśli to nam się przytrafi, możemy skorzystać z pomocy ekspertów, którzy z chęcią udzielą nam odpowiedzi na pytania i poprowadzą prawidłową ścieżką. Wfirma dzięki dostępności online sprawia, że korzystać z niej można o każdej porze dnia i nocy oraz w każdym zakątku świata. Idealnie sprawdzi się, gdy chcemy wystawić fakturę na spotkaniu z klientem, tak by formalności mieć już za sobą czekać tylko na upragnioną zapłatę.

Program oferuje szeroki wybór możliwości. Wystawisz w nim wszystkie rodzaje faktur obowiązujące w polskim prawie, od faktur proforma, przez zamówienia, oferty i faktury zaliczkowe. Ponadto oferowany jest w 9 językach z różnymi szablonami do wyboru. Na każdej wystawionej fakturze widnieć będzie Twojego logo, a Ty będziesz mógł wybrać czy chcesz wystawić walutę w polskich złotówkach, w euro czy dolarach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here