Ubezpieczenia dla różnych branż

Niezależnie od branży w jakiej działa firma należy zadbać o odpowiednie ubezpieczenie. Warto skorzystać w tym zakresie z pomocy wykwalifikowanych i doświadczonych brokerów, którzy zadbają o ubezpieczenie wszystkich osób w firmie.

Osoby, które wykonują samodzielne funkcje w budownictwie mają obowiązek posiadania ubezpieczenia Odpowiedzialności Cywilnej. By uzyskać je na korzystnych warunkach warto skorzystać z pomocy brokera ubezpieczeniowego. Negocjowanie warunków ubezpieczenia Odpowiedzialności Cywilnej dla osób z branży projektowania i inżynierii kontraktu a współpraca z brokerem

Obowiązek posiadania ubezpieczeń jest zawarty w regulacjach prawnych. Na ogół osoby pracujące w tym zawodzie decydują się, jednak na odrębne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej i zawodowej oraz ogólne, które dba o interesy firmy i jest zabezpieczeniem na wypadek błędów. Dla osób z branży projektowania uzyskanie ubezpieczeń na warunkach, jakie powinni spełnić, jest niejednokrotnie trudne. Wówczas właściwym rozwiązaniem jest skorzystanie ze wsparcia brokera „Infinity Brokerzy Ubezpieczeniowi”.

Jakich kwestii dotyczy wsparcie brokera ubezpieczeniowego dla osób z branży projektowania?

Osoby piastujące samodzielne funkcje w zakresie projektowania i nadzorowania inwestycji są często zobowiązane do posiadania ubezpieczenia z systemem gwarancyjnym opiewającym na np. 30 mln. To dość rzadko spotykane rozwiązanie na rynku, jeśli weźmiemy pod uwagę także dodatkowe wymagania, długość okresu umowy i ryzyko związane z nią. W takiej sytuacji oferty od ubezpieczycieli mogą być różnorodne w zakresie wysokości składki i zakresu objęcia polisą ochronną. Wówczas warto o negocjowanie lepszych warunków dzięki wsparciu brokera.

Jakie usługi wchodzą w zakres oferty zawieranej z brokerem?

Dzięki podjęciu dedycji o współpracy z brokerem „Infinity Brokerzy Ubezpieczeniowi” klient zyskuje możliwość porównania wielu ofert, które uzyskuje broker w efekcie skierowania zapytań́ do ubezpieczycieli. Jeszcze wcześniej przeprowadzany jest audyt, który pozwala sprecyzować i ocenić ryzyko związane z działalnością danej osoby we wskazanej branży. Po uzyskaniu satysfakcjonującej liczby ofert broker analizuje je i dba o to, by niekorzystne zapisy zostały wykreślone, co pozwala chronić interesy klienta. Negocjuje też korzystne wysokości stawek i analizuje ich treść z klientem. Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z oferty doświadczonej firmy takiej jak https://ibu.pl/. Dzięki współpracy z wykwalifikowanymi specjalistami uda się uzyskać odpowiednie ubezpieczenie i wszelkie świadczenia z tego tytułu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here